עיסוי רפואי משולב:אמרי גניאל - טיפולים אנרגטים ועיסוי רפואי

עיסוי רפואי הינו טיפול במגע המשלב טכניקות שונות כמו עיסוי שבדי,רקמות עמוק, שיאצו,PNF , תאילנדי, כוסות רוח, עיסוי קרח ו- TAPING, במטרה לשפר את תפקוד ואיכות החיים של המטופל.

העיסוי כדרך טיפול הוכח כיעיל בשיפור זרימת הדם, המרצת המערכת הלימפתית, מסייע לגוף בתהליכים מטבוליים ועוזר לתפקוד תקין של המערכת החיסונית.

ככלל, העיסוי הרפואי תומך ומזרז תהליך שיקומי.

עיסוי רפואי, בשונה מעיסוי מפנק, נותן מענה לפתולוגיות אורטופדיות שונות. הטיפול מאפשר הגדלת טווח תנועה במפרק, חיזוק השריר והארכתו (PNF).
לאחר ניתוח עוזר למנוע הידבקויות של צלקות בגוף, אשר לעיתים מלוות בכאבים ובהקרנה לאזורים אחרים בגוף. בנוסף הוא עוזר בשיקום רקמות רכות שניזוקו עקב טראומה או שימוש יתר.

………………………………………………………………………………..

קרניוסקראל:

טיפול במגע עדין ומדויק הנוגע בנקודות שונות בעצמות הגולגולת, עצם העצה ורקמות חיבור בגוף. שיטת טיפול זו מווסתת את מערכת העצבים המרכזית ומביאה איזון לכל הגוף.

הטיפול יעיל במקרים של:

כאבי גב מכל הסוגים, כולל פריצות דיסק, כאבי צוואר, כתפיים, נימול.

כאבי ראש, מיגרנות, סחרחורות,ורטיגו.

חבלות, נפילות ופציעות ספורט.

טיפול בבעיות שינה.

הורדת מתח כרוני כולל לאחר טראומה.

כאבים בלסת, היפראקטיביות.

בעיות המאפיינות תינוקות- יניקה, פליטות, קוליק, טורטיקוליס.

……………………………………………………………………………………..

 רייקי:

רייקי היא אומנות טיפול עתיקת יומין שפותחה לפני אלפי שנים בטיבט, התגלתה מחדש במחצית המאה ה – 19 בידי ד"ר מיקאו אוסואי והותאמה לתקופתנו. רייקי היא מילה ביפנית שמשמעותה – אנרגית חיים אוניברסאלית. זוהי שיטת ריפוי רבת עוצמה המביאה לאיזון והרמוניה בכל הרבדים ע"י שימוש באנרגית החיים של היקום. כל אחד יכול ללמוד רייקי, זו שיטה עדינה וקלה לביצוע.

על מנת לטפל  ברייקי יש לעבור תהליך "חניכה". בתהליך זה נפתח התלמיד אל אנרגית הרייקי ומאותה עת הוא יכול לטפל בעצמו ובאחרים. רייקי היא דרך ריפוי שמובילה להרמוניה והתעוררות הזיכרון של שלמות ואחדות בכל חלקי הגוף. דרך זו מביאה את תבונת החיים לתוך הגוף ומאפשרת ריפוי בכל הרמות.

רייקי מיועד לכל אדם המעוניין בהאצת הצמיחה האישית ובהתפתחות התודעה.

……………………………………………….……………………………………………

פעימת האחדות:

פעימת האחדות הינה שער למקור ההוויה המקיימת אותנו ואת עולמנו. חיבור עם פעימת האחדות יוצר איחוד בין האישיות להוויה עצמה. על-ידי נוכחות ותשומת לב עם פעימה זו אנו מאפשרים לה את המקום להתרחב מהמקור למערכת כולה, ואז הטרנספורמציה וההתחדשות מתרחשים באופן טבעי מתוך האבולוציה הטבעית של ההוויה.

כאשר פעימת האחדות פועמת בפעימה אחת עם הלב של אמא אדמה- מקור החיים, אנו חווים ריפוי ואינטגרציה מיידיים ובכך משלימים את מעגל הריפוי.

פעימת האחדות נוצרה כדרך ריפוי בידי "נעמה שחם" – כל הזכויות שמורות. נעמה היא מורה ומטפלת מנוסה בעלת ניסיון של 15 שנה בתחומי ההילינג השונים העוסקת בחיבור המודעות אל הריפוי הרגשי, וחיבור כל המימדים לכאן ועכשיו כשער לצמיחה רוחנית והתעוררות. כמו כן נעמה היא מאסטר רייקי, יוצרת ומלמדת את "פעימת האחדות", מעבירה קורסים במדיטציה ודמיון מודרך, יוצרת ומלמדת את קורס "הילינג שאמאני – אומנות החלימה".

תודה לך נעמה.

……………………………………………….……………………………………………

וורטקס®הילינג:

מהותה של אנרגיית הוורטקס הילינג היא ריפוי עמוק בכל הרבדים והתחברות עם האחד.

הטיפול בוורטקס הילינג הוא בדרך של קילוף הנפרדות הקיימת בנו שמורכבת ברמה האנושית מתבניות התנהגות, דפוסים ונושאים קרמתיים שונים. כל תבנית שיש לנו יוצרת מסך בינינו ובין האחר, בינינו ובין האלוהי.

אותו מסך הוא הסבל האנושי והוא מה שיוצר את הכאבים והמחלות שלנו. עם הוורטקס הילינג אנחנו מגיעים לחקור את השורש של המחלות ומצליחים גם לרפא, שכן אם לא נטפל בשורש – הכאב יחזור במקום אחר.

עוצמת הריפוי הקיימת בוורטקס הילינג מאפשרת לבצע ריפוי עמוק עם הגוף הפיסי והרגשי, לשחרר נושאים קרמתיים והשפעת הריפוי מגיעה עד רמת הDNA.

 הוורטקס הילינג מנקה בצורה עמוקה, יוצר ריפוי בכל הרבדים ופורם את הנפרדות שלנו, הוא מאפשר לנו לזהות את העצמי האמיתי שלנו, שהוא הכל – הוא האחד.

הקורסים של הוורטקס הילינג בנויים אחד על גבי השני , משך כל קורס בין יומיים ל- 14 יום. למדתי מעל 30 קורסים שונים בשיטת ריפוי זו. הקורס המתקדם ביותר שלמדתי הינו "JEWEL 2".

 ®"VortexHealing" is a registered service mark of Ric Weinman. All rights reserved.

לפרטים נוספים אודות וורטקס הילינג היכנסו לאתר: www.vortexhealing.org

 ……………………………………………….……………………………………………

SOURCE:

אומנות ריפוי שמטרתה לעורר את הפוטנציאל האינדיווידואלי של ריפוי עצמי, דרך זיכרון-הגשמה-אינטגרציה של נוכחות ומודעות בגוף.

לפרטים נוספים:  www.lightworkshealing.com